top of page

Vrijdag 22 september

Dames om 20.00 uur KFC St Kruis Winkel - Nazareth Eke

Safarkes Heren om 20.30 uur Safarkes - Brigandvrienden (op Provinciaal Domein)

 

Zaterdag 23 september

Duiveltjes U7 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel - Jago St Amandsberg

Duiveltjes U8 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel - Jago St Amandsberg

Preminiemen U10 om 10.30 uur  KFC St Kruis Winkel - Bassevelde

Miniemen U12 om 13.00 uur Lembeke - KFC St Kruis Winkel

Scholieren U17 om 13.30 uur KFC St Kruis Winkel - Zaffelare

Beloften om 15.45 uur KFC St Kruis Winkel - Sleidinge

Zondag 24 september

Preminiemen U12 om 10.00 uur KFC St Kruis Winkel - Gavere Asper

Eerste Elftal om 15.00 uur Lovendegem - KFC St Kruis Winkel

 

Vrijdag 29 september

Dames om 20.00 uur KFC St Kruis Winkel - Sint Pauwels

Beloften om 20.00 uur Evergem2020 - KF St Kruis Winkel

Safarkes Heren om 20.30 uur Sint Pauwels - Safarkes

Zaterdag 30 september

Duiveltjes U7 om10.30 uur KFC St Kruis Winkel  - Mariakerke

Duiveltjes U8 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel – Wachtebeke

Preminiemen U10 om 10.30 uur  Evergem2020 - KFC St Kruis Winkel

Miniemen U12 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel - Zaffelare

Scholieren U17 om 13.00 uur Wachtebeke - KFC St Kruis Winkel

Zondag 1 oktober

Eerste Elftal om 15.00 uur KFC St Kruis Winkel - Beervelde

  

 Vrijdag 6 oktober

Dames vrij

Safarkes Heren om 20.30 uur Safarkes - Grote Avond

 

Zaterdag 7 oktober

Duiveljtes U7 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel -KVV Zelzate

Duiveltjes U8 om 11.30 uur SKL Doorslaar  KFC St Kruis Winkel

Preminiemen U10 om 09.30 uur KFC St Kruis Winkel - EvergemCenter

Miniemen U12 om 10.45 uur KFC St Kruis Winkel - Assenede

Scholieren U17 om 13.30 uur KFC St Kruis Winkel - SKV Oostakker

Beloften om 15.30 uur KFC St Kruis Winkel - KVV Zelzate

Eerste Elftal om 19.0 uur Evergem2020 -  KFC St Kruis Winkel 

 

Vrijdag 13 oktober

Safarkes Heren om 20.00 uur Safarkes - Kalken (SK Wachtebeke)

Dames om 20.00 uur KFC St Kruis Winkel - KSK Klinge

 

Zaterdag 14 oktober

Duiveltjes U7 om 09.30 uur SKV Oostakker - KFC St Kruis Winkel

Duiveltjes U8 om 10.30 uur KFC St Kruis Winkel - Heusden

Preminiemen U10 om 09.30 uur Vinderhoute - KFC St Kruis Winkel

Miniemen U12 om 13.00 uur SK Lochristi - KFC St Kruis Winkel

Scholieren U17 om 16.00 uur Assenede - KFC St Kruis Winkel

 

Zondag 15 oktober

Eerste Elftal om 15.00 uur KFC St Kruis Winkel - Knesselare

bottom of page